Hakkımızda
Nice Lojistik | Taşımacılık Nakliyat

Nice Lojistik

Nice Lojistik, 2018  yılında   Erada Nakliyat olarak girdiği taşımacılık ve lojistik sektöründeki yolculuğuna, 2019 Kasım ayından beri Nice Lojistik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir.

Eylül 2021 yılında Kıraç/Esenyurt bölgesinde güvenlikli ve yangın alarmlı deponun devreye alınmasıyla Nice Lojistik müşterilerine depolama hizmeti vermeye başlamıştır.

Kişiye ve kurumlara özel butik lojistik hizmetleriyle kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerden gelen geri bildirimleri değerlendirerek, organizasyon yapısını ve iş planlamasını güncelleyerek hizmet kalitesini artırmaktayız.

Nice Lojistik olarak güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümlemelerimizle sizlere bir tık kadar uzağız.

Birlikte Nice Yollara…

 

Misyonumuz

Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize kaliteli, güvenilir hizmet sunmak. Sektördeki tüm paydaşlarımızın çıkarlarını gözetmektir. Gelişen teknolojiyi takip ederek yeniliklere ayak uydurup müşterilerimize olumlu yansıtmaktır.

Hizmetlerimizde ana hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

 

Vizyonumuz

2035 yılına kadar Türkiye genelinde yapacağımız partnerlik ve proje bazlı işbirlikleriyle en çok tercih edilen ilk 10 Lojistik Firması arasında olmayı hedeflemektedir. Bu başarı çalışan, müşteri, tedarikçi memnuniyeti ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel almaktadır.

Müşteri Temsilcisi

Nice Lojistik ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

11:27:59
Görüşmeyi Başlat